Prvoradou zodpovednosťou našej firmy je postarať sa o svojich zamestnancov. Veríme, že šťastní zamestnanci sú zárukou spokojných zákazníkov. Záleží nám na tom, aby ľuďom bolo v práci príjemne a cítili, že stojíme za nimi.

Prijmeme Vás s očakávaním, že budete mať rovnaký prístup ku svojim kolegom a pomáhať si ako tím. Preto sme systém nastavili tak, aby zamestnanci mohli vyhrávať prehrávať spolu a nie osobitne. Dbáme o spoluprácu s ľuďmi, ktorí budú stáť po našom boku a smerovať k spoločnému cieľu. Vytvárame prostredie, v ktorom budete mať možnosť osobného rastu. Prijatím práce u nás sa zaviažete venovať aj svojmu zdokonaľovaniu. Tak aby ste mohli  dosiahnuť vyššej zodpovednosti v dobe, keď sa stanete majstrom v odbore.

Veríme, že najdôležitejším aspektom je Váš prístup k práci a k životu. Všetko ostatné sa dá naučiť. Vedúcich nepríjmame! Robíme ich s ľudí ako ste Vy. Ak máte ctižiadosť dokázať niečo viac, pridajte sa k nám.

Tešíme sa na  spoluprácu!

Voľná pozícia – Strechár, klampiar, tesár, pokrývač

Hľadáme kolegu, ktorý by sa stal súčasťou našej rodiny. Hľadáme niekoho, kto nie je len odborník, ale aj človek, ktorý si váži spoluprácu, podporuje kolektív a bude mať v sebe cítenie príslušnosti k našej strecharskej „rodine“.

Popis práce: Montáž šikmých striech – Plechové a škridľové

Výkon práce: Spišská Nová ves a blízke okolie 

Pracovná doba: PO – PIA ( 6:30 na firme – 15.30 odchod zo stavby)

Vodičský preukaz: výhodou

Pracovný pomer: na dobu neurčitú

Mzda: 70€/deň v čistom

Požadujeme: 

Skúsenosti v oblasti pokrývania striech

Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Zodpovednosť a zmysel pre detail