Hľadáme šikovných klampiarov

Práca v spoločnosti Rerko s.r.o.

Prvoradou zodpovednosťou našej firmy je postarať sa o svojich zamestnancov. Veríme, že šťastní zamestnanci sú zárukou spokojných  zákazníkov. Záleží nám na tom, aby ľuďom bolo v práci príjemne a cítili, že stojíme za nimi.

Prijmeme Vás s očakávaním, že budete mať rovnaký prístup ku svojim kolegom a pomáhať si ako tím. Preto sme systém nastavili tak, aby zamestnanci mohli vyhrávať prehrávať spolu a nie osobitne. Dbáme o spoluprácu s ľuďmi, ktorí budú stáť po našom boku a smerovať k spoločnému cieľu. Vytvárame prostredie, v ktorom budete mať možnosť osobného rastu. Ak chcete ostať iba robotníkom, nevstupujte k nám. Prijatím práce u nás sa zaviažete venovať aj svojmu zdokonaľovaniu. Tak aby ste mohli  dosiahnuť vyššej zodpovednosti v dobe, keď sa stanete majstrom v odbore.

Veríme, že najdôležitejším aspektom je Váš prístup k práci a k životu. Všetko ostatné sa dá naučiť. Vedúcich nepríjmame! Robíme ich s ľudí ako ste Vy. Ak máte ctižiadosť dokázať niečo viac, pridajte sa k nám. 

Tešíme sa na  spoluprácu!

Čo ponúkame?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Aximolluptas et aut qui to omni tet lacipsandam illautatem acernati seror aut omnis aut volupti onsentius dolutem. Et odi dolorepe eic tem iditi omnim volest, ium, con nis sitae alit est, offictaecus saperum, cum none con poriaspero exerum, te nulliqui sa volorio.