Prečo my?

Vážení zákazníci, vážení priatelia,

náš príbeh sa začal písať, keď som bol ešte chlapec. Často som otca pozoroval pri práci, pomáhal mu a učil sa od neho. Už vtedy mi zdôrazňoval jeho osobné motto, ktoré znelo: ,,Nezáleží na tom, akú prácu robíš. Urob ju raz a poriadne.“ Tento prístup uplatňujeme dodnes, a tešíme sa, že sme si vďaka nemu vybudovali dobré meno.

K realizáciám striech ma priviedol práve otec, ktorý pôsobí v tomto odvetví už od roku  2000 ako tesár, pokrývač. Spočiatku pracoval ako fyzická osoba, neskôr ako živnostník.

So svojím tímom realizoval strechy a oplášťoval priemyselné objekty v ČR. Po návrate na Slovensko sa rozhodol zamestnať ako pokrývač, kde mu roky praxe, skúseností a vedenia tímu zaistili miesto vedúceho pracovníka. V roku 2013 som sa do jeho pracovného tímu pridal aj ja. Spoločne sme zrealizovali vyše 200 úspešných projektov a rekonštrukcii.

V roku 2019 sme spoločne založili firmu Rerko s.r.o a dnes nás poznáte ako STRECHY-SPIŠ. V našom podnikaní sa snažíme o jednoduchosť. Nemáme žiadnu predajňu ani výrobu. Materiály pre Vás nakupujeme priamo od výrobcov a môžeme si dovoliť držať cenu strechy v rozumných medziach. Predávame a montujeme iba nami overené, kvalitné materiály. Samozrejme sa snažíme našim zákazníkom ukazovať, že rovnako dôležitá ako kvalita materiálov je kvalita montáže. Preto sa náš pracovný tím snažíme zachovávať malý, aby sme udržali najvyššiu kvalitu. Teší nás montovať strechy, ktoré zákazníkom vydržia dlhé roky.

Naším cieľom je nájsť zákazníkov, ktorí veria rovnakým veciam a hodnotám ako my. Spoločnými silami potom môžeme uspieť. Každý deň robíme všetko pre to, aby ste mohli zaspávať s pocitom, že ste si vybrali správne. Nech sa už rozhodnete pre akúkoľvek realizačnú firmu, veríme, že naši kolegovia strechári vydajú zo seba len to najlepšie. Ak si vyberiete nás, budeme sa tešiť na skoré stretnutie a spoluprácu.

Veľmi ďakujeme za Vašu priazeň.

S úctou

     Daniel Rerko ml.