Prečo my?

Na realizáciu svojho projektu si môžete vybrať akúkoľvek spoločnosť

Asi sa zhodneme, že hľadáte strechu za férovú cenu, od spoločnosti ktorej môžete dôverovať a bude si stáť za svojou prácou. Pravdepodobne oslovíte 2 -3 firmy, s ktorými máte minimálne alebo žiadne skúsenosti.

Tak ako si vybrať tú správnu?

 

HĽADAJTE VČAS

V súčasnej dobe je kvalitných stavebných firiem nedostatok, a preto začnite s hľadaním čo najskôr, pokojne aj pol roka pred tým, než má začať stavba. Väčšina solídnych firiem má zazmluvnené zákazky na dlhú dobu dopredu.

REFERENCIE

Pri výbere sú referencie naozaj kľúčové. Všímajte si, čo o danej stavebnej firme napísali jej zákazníci alebo povedali vaši známi. Odporúčali ju, chválili profesionálny prístup zamestnancov, dobre vykonanú prácu a úroveň komunikácie? Alebo sa, naopak, sťažovali na nedostatočný záujem, kvalitu použitého materiálu či prešvihnuté termíny? Tieto údaje sú pre vás smerodajné a o danej firme veľa vypovedajú. 

CENA BY NEMALA BYŤ ROHODUJÚCA

Skutoční odborníci nikdy nepracujú zadarmo a ak chce firma ponúknuť nižšiu cenu, jednoducho musí niekde ušetriť. Lacnejšia cenová ponuka niektorých firiem môže zahŕňať skryté úskalia – napríklad v nej nepracujú odborníci s potrebnou kvalifikáciou, prípadne sa robota narýchlo „odflákne“, aby sa stihlo urobiť čo najviac zákaziek. Stáva sa tiež, že tieto spoločnosti vám ani nevypracujú poriadnu cenovú ponuku, čo im umožňuje rozhodovať sa za pochodu a dohnať ich k zodpovednosti je takmer nemožné.

PRI VÝBERE SA NEUNÁHLITE

Stáva sa, že nájdete stavebnú firmu, ktorá spĺňa vaše požiadavky, avšak momentálne má príliš veľa zákaziek. Ak váhate, či máte v takomto prípade čakať, z našej strany vám to môžeme len odporúčať. Stavba strechy nie je súťaž, kde vyhráva ten najrýchlejší a pokiaľ ste presvedčení o tom, že ste si vybrali dobre, vyčkajte. Spoločnosť, ktorá je obsadená, je zrejme kvalitná a vyhľadávaná.